0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Аугустин Реанон Геометриска област килим, златен слонова коска, 9 '12'

Аугустин Реанон Геометриска област килим, златен слонова коска, 9 '12'

DEN 5824.00
Достапно е за нарачката

Од стоката

Должините и ширините може да варираат од објавените димензии. Номадските обрасци се прикажани во меки тонски нијанси, при што традиционалните текстури на рамни ткаенини го потенцираат боемскиот шарм на овие килими со паметни декор. Боја : злато/слонова коска.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.