0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Garanimals Toddler Boys Fleece Top, големини 2T-5T

Garanimals Toddler Boys Fleece Top, големини 2T-5T

DEN 272.00
Достапно е за нарачката

Од стоката

Неговиот нов омилен избор : овој овој пријатна врвот од garanimals! Изработено во чувливо руно со графички принт на предниот дел, овој врв го задржува неговиот стил топол одвнатре и се лади нанадвор. Исклучиво на. Вратот на екипажот. Кратки ракави. Графички принт од предната страна. Руно-обложена. Супер-мека. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. Графичко руно врвот за момчиња од мали деца од Гаранималс.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.