0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Surecall SC-FusionTrek FusionTrek во комплет за сигнал-засилувач

Surecall SC-FusionTrek FusionTrek во комплет за сигнал-засилувач

DEN 1.33
Достапно е за нарачката

Од стоката

Засилувачот на сигналот за сигнал Fusion Trek Fusion Trek е првиот засилувач на сигналот за мобилни телефони за возила за кои не е потребна надворешна антена. Fusion Trek лесно се инсталира за неколку минути и ги задржува единечните корисници поврзани во области со слабо покритие- зголемување на јачината на гласот, текстот и 4 G LTE за сите носачи на клетки во Северна Америка. Fusion Trek ја презеде моќната технологија за зајакнување на сигналот на Surecall и ја редизајнираше во решение за приклучок и игра што се вклопува во задниот прозорец на кој било автомобил, камион или SUV. Погодната телефонска лулка без раце со клип за отвор дава подобрен сигнал директно до мобилниот уред. Поврзете се со одење со Surecall. Зголемување на податоците за глас, текст и 4 G LTE за сите превозници во Северна Америка. Одобрено FCC. Погодно, лулка без раце дава подобрен сигнал директно на уред. Надвор од антена и поставување на кабел не е потребно. Едноставен приклучок-&-Поставете поставено. Комплетот вклучува : засилувач на Fusion Trek со вградена приемна антена, лулка без раце со кабел (15-ти) и напојување со електрична енергија.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.