0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Нема граници машки тексас шорцеви

Нема граници машки тексас шорцеви

DEN 321.28
Достапно е за нарачката

Од стоката

Ова тенок фит тексас кратко со сурово уништување на полите и светлина без граници ќе биде вашето одење во цела сезона. Овој машко тексас кратки хитови веднаш над коленото. Уништувањето на светлината додава без напор уличен стил. Спарете ги овие шорцеви со омилената графичка мета или качулка за удобен и современ изглед. Исклучиво на. Материјал : 99% памук/1% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6'1 ”и носи големина M. Fit : тенок вклоп; Над над-коленото финиш. Подигање : Среден пораст. Затворање : Затворање на копчето со ZIP летање. Ockебови : 5 џебови имаат најважни работи. Карактеристики : суров раб; истегнете тексас. Машки тексас шорцеви од без граници.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.