0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Пионерската жена со долг ракав со панталони со панталони, жени, 2 парчиња

Пионерската жена со долг ракав со панталони со панталони, жени, 2 парчиња

DEN 319.84
Достапно е за нарачката

Од стоката

Одморете луксузно во оваа четкана плетена пижама поставена исклучиво од пионерската жена. Врвот со долги ракави Раглан има контраст цврст фронт и е придружена со соодветни печатени пантолони. Еластичната лента за половината е совршена за лесна, влечете се вклопуваат како џебови од страничен спот, удобно држете ги вашите најважни работи. Совршено за бујно ноќно спиење или лежење по појадокот, овој сет за спиење исто така го прави совршен подарок! Само на. Материјал : 95% полиестер/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 1 врв на пижама и 1 пар панталони. Големина : Моделот е 5'11 ”и носи големина XL. Врвни карактеристики : опуштено вклопување; стил на пуловер; V-врат; долги ракави; Дизајн на плетенка. Карактеристики на пантолоните : опуштено вклопување; влечење на стајлинг; еластична лента за половината; два џебови од страничен слој; Дизајн на плетенка. Врвот на долгиот ракав на жените со панталони пижами поставени од пионерската жена. Новата линија за облека на Pioneer Woman ги зема саканите флорали на Ree Drummond и удобен стил во забавни, стилски парчиња што ве прават да се чувствувате сигурни во кој било амбиент.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.