0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Asus Zenbook 13.3 Ultrabook, Intel Core I I5-3317U, 4GB RAM меморија, 500 GB HD, 24 GB SSD, Windows Home Premium, UX32A-DB51

Asus Zenbook 13.3 Ultrabook, Intel Core I I5-3317U, 4GB RAM меморија, 500 GB HD, 24 GB SSD, Windows Home Premium, UX32A-DB51

DEN 4784.00
Достапно е за нарачката

Од стоката

Неверојатна убавина Asus Zen Book ™, Неверојатниот Ultrabook ™ Asus Zen Book ™ постигнува уникатна комбинација на уметничко изработка и напредна технологија. Тоа произлегува од напорите на еден посветен тим на дизајнери и инженери, работејќи напорно за да испорача преносен компјутер кој е еминентно кул, стилски и моќен, надарен со хармонија со одличен изглед и моќни карактеристики. Asus Zen Book 13.3 "Ultrabook, Intel Core i5 i5-3317 U, 500 GB HD, 24 GB SSD, Windows 7 Home Premium, UX32 A-DB51 Intel Core i5 1,70 GHz процесор обезбедува одлични перформанси, потопна мултимедија и брзо вчитување на програми. Мултитаскинг. Екранот 13.3 "1366 x 768 обезбедува одлично искуство со гледање филм. Windows 7 Home Premium OS паметно управува со вашиот хардвер и ефикасно работи со рутински апликации. 500 GB HDD обезбедува доволно простор за чување на сите ваши документи и мултимедијални содржини.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.