0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Момци мека ткаени јакна за лого, големини 8-20

Момци мека ткаени јакна за лого, големини 8-20

DEN 719.68
Достапно е за нарачката

Од стоката

Топло, стилски и подготвено за преземање на денот. Јакната со качулка на DKNY е модерен слој со средна тежина, кој е мек, флексибилен и лесен избор за активности на отворено. Модел на блокирана боја со лого. Прикачен аспиратор. Затворање на поштенски патенти. Долги ракави со еластизирани манжетни. Две предни џебови. Отпорен на вода и ветер. Совршена идеја за подароци. 100% полиуретан обложен полиестер. Само Хемиско чистење. Увезени. Јакна за лого DKNY со аспиратор за момчиња.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.