0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Време и Tru без ракав пулвер опуштено вклопување на резервоарот горниот пакет

Време и Tru без ракав пулвер опуштено вклопување на резервоарот горниот пакет

DEN 0.67
Достапно е за нарачката

Од стоката

Овој пат и резервоарот без ракави на вратот на TRU има совршен спој на многу удобно и ладно во кое има финиш за миење на вратоврска. Со многу опции во боја за избор, овој опуштен врв ќе се спари добро со вашите омилени шорцеви и сандали и ќе ве одржи кул ова лето. Става жлеб вртење на вашиот стил на топло време. Исклучиво на. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5 10, половината : 26, биста : 33, колкови : 36. Моделот носи големина S. опуштено вклопување. Деколте за лажички, стајлинг на пуловер. Без ракави. Целокупната шема на вратоврска, текстура на слабината. 100% памук. Машина за перење. Увезени. Women'sенски резервоар за вратоврска од врвот од време и Tru.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.