0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Приврзаност за одбрана на торбички од прсти

Приврзаност за одбрана на торбички од прсти

DEN 4159.84
Достапно е за нарачката

Од стоката

Сите нови рефлексни торби Кобра со одбранбен стап. Оваа хонорарна торба за пробивање на рефлекс вклучува одлично за обука на вашата реакција, точност и агилност. Совршете ја вашата брзина на удирање, прецизност, лизгање, Боб и ткаат, одбрана, џебови, комбинации и многу повеќе. Торбата е редизајнирана и сега е побрза од кога и да е да обезбеди уште повеќе придобивки за конкурентни спортисти и ентузијасти за фитнес. Може да биде погодно поставено каде и да ви треба, без разлика дали е во теретана, област за вежбање дома, па дури и во вашата канцеларија. Новата индустриска оценка, молња брза враќање на торбата секој пат, за да можете да изградите брзина, координација на рачно око, сила и климатизација. Чадата за удирање исполнета со пена не бара инфлација и е подготвена да ја користи веднаш надвор од кутијата. Развијте ја брзината на кобра со вреќата Cobra Reflex! Ringside Рефлекс торба одбрана за одбрана : Цврста челична рамка Молња-брза брза пролет 360 ° ротирачки боксерски лента. Прилагодлива висина од 5 'до 7'. Базата може да се полни со 140 фунти. вода или песок.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.