0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Авенија на пистата Авенија Природа и пејзаж wallид Арт Канвас го отпечати „Целер onesонс“ - планини на Симон Хоризон - Сина, зелена

Авенија на пистата Авенија Природа и пејзаж wallид Арт Канвас го отпечати „Целер onesонс“ - планини на Симон Хоризон - Сина,

DEN 255.84
Достапно е за нарачката

Од стоката

Целер onesонс - Хоризонтот на Симон, е вешто изработено од земја/куќа за уметност од вистински уметници. Со сеопфатна сина боја, ова ликовно печатење од Авенија Пистај е совршен завршен допир на вашата домашна декор. Ова уметничко дело има вертикална ориентација. Дизајн на природа и цвеќиња со тема на планини за да ви донесе совршена wallидна уметност. Одржлива и пријателска за шумите. Професионално рака се протега во одржлива дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и нокти и закачалка. Печатено со употреба на ултра-премиум и избледени мастила за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои. Достапно во неколку опции за големина.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.