0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Уникатни поволни цени 15 Голем џеб полиестер опремени лим розов близнак

Уникатни поволни цени 15 Голем џеб полиестер опремени лим розов близнак

DEN 0.33
Достапно е за нарачката

Од стоката

Суровината на вградениот лист е полиестер микрофибер со камена и четкана технологија. Уникатниот процес на ткаење на нашите комплети за постелнина резултира во густа ткаенина која има природно намерно збрчкано и оригинално грубо за да се допре за да се создаде луксузен изглед. Секоја еластична и големи џебови се вклопуваат во големи димензии на душекот до 15 инчи. Удобниот и опремениот лист за дишење го подобрува вашиот кревет во креветот. Машинско миење ладно, одделно со нежен циклус. Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Варијабилноста од 2-3 см е можна поради процесот на мерење, ве молиме проверете дали не ви пречи пред да понудите. Земја за потекло : Увезено. Единствени поволни цени 15 "Голем џеб полиестер опремен лист изработен од 100% полиестер. 15" Голем џебниот кревет Душек вграден лист. Димензии : Твин вграден лист : 74 "x 38" Целосен вграден лист : 74 "x 53" царичен лист : 79 "x 59" Крал вграден лист : 79 "x 77". Заштитете го душекот од прашина, оштетување. Еластична дно лента за фиксирање и анти-лизгање. Содржина на пакет : 1 x вграден лист. Машинско миење ладно. Земја на потекло : Увезен.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.