0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Појасниот појас за кревање тегови на Harbinger, екстра голем

Појасниот појас за кревање тегови на Harbinger, екстра голем

DEN 383.52
Достапно е за нарачката

Од стоката

Харбингер 4 "Црн најлон со црвен појас за кревање тегови има дополнителна широка лента за поддршка од 3" "што обезбедува максимална поддршка на долниот дел на грбот и абдоминалната поддршка за потешки лифтови. Harbinger 4 "најлонскиот појас за кревање тегови е конструиран од густа, флексибилна тешка најлонска мрежа која обезбедува максимална удобност и издржливост. Тешката мерачка челик ролери ја прави затегнувањето едноставно и лесно. Добијте повеќе од вашите вежби со овој грб што го поддржува појасот за кревање тегови. Појасот го прави секој тренинг ваш најдобар. Целосен 4 "широк појас со 3" лента за поддршка што помага во заштитата на долниот дел на грбот и абдоменот за време на тешкиот кревање. Флексибилната најлонска веб -страница обезбедува максимална удобност и издржливост. Класичен дизајн во црно најлон со црвено лого. Тешки мерач Затегнувањето на челичниот ролери го прави затегнувањето едноставно и лесно за прилагодено вклопување.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.