0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Озаик патека 20oz кантина, 650 мл црвена и црна

Озаик патека 20oz кантина, 650 мл црвена и црна

DEN 3984.00
Достапно е за нарачката

Од стоката

Озарк патека 22oz кантина, оваа кантина е лесна и лесна за чиста и свежа. Конструиран е од ЈП во шише. Полиестерскиот капак додава дополнителен слој на изолација. Мерки 5.35in x 2,43in x 6,5in. Материјал : ЈП во шише +сребрен калај. Капацитетот е 650мл. Користете за хидратација или само обичен пијалок на вашиот омилен пијалок кога е потребно. Безбедно за целото семејство да го користи. Бренд : Озарк патека. Боја : Црвена и црна шема. 650мл. Прилагодлива лента за рамо. Завртка-капа со безбедна лента. БПА-без. Возрасен.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.