0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Pantanssaver Custom Fits Car Clone Mats за Mercedes-Benz CLA AMG, компјутер, целата временска заштита за возила, тешка временска репресија на пластика, сива

Pantanssaver Custom Fits Car Clone Mats за Mercedes-Benz CLA AMG, компјутер, целата временска заштита за возила, тешка временска

DEN 2.67
Достапно е за нарачката

Од стоката

Панталони заштеда на прилагодено вклопување 4 PC Cart Clond Mat Постави за Mercedes Benz CLA45 AMG 2019 : Дизајнирано прилагодено вклопувајте ги сложените контури и површини од подот на вашето возило. Панталони заштеда за прилагодено вклопување во автомобили ќе го заштити вашиот внатрешен тепих и ќе помогне да се задржат длабоките жлебови во вода, снег, кал, истури и остатоци до уникатна централна тава што стапи до 500 мл (16 мл.) Вода и лесно бришете или исплакнете или исплакнете чиста. Обично вклопување : Вашиот автомобил за автомобили се сече со цел да го вклопите точниот распоред на вашиот мерцедес-Benz CLA45 AMG подот, така што тие инсталираат во секунди без завртки, завртки, сврзувачки елементи или потребни алатки . Заштитете го вашиот автомобил и облека : Длабоки жлебови канал вода, снег, кал, истури и остатоци до уникатна централна тава што стапи до 500 мл (16 мл.) од кал и лесно избришете или исплакнете чисто . супериорни сите временски перформанси автомобили со автомобили : направени од нетоксични, временски услови -Резистентни рециклирани ПВЦ, панталони без БПА, панталони се водоотпорни и без мирис дури и во екстремно време и ја одржуваат флексибилноста и издржливоста до минус 76ã ° F (-60ã ° C) . Не-лизгање : Флексибилно грицкање на подот на подот до Чувајте го душекот на место без да го оштетите тепихот на вашето возило . Направено во Северна Америка : Гордо произведен во Канада од страна на членовите на Обединетите челични работници (USW Local 1-500) и поддржан од гаранција за живот за вашиот мир на умот.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.