0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
DesignArt 'Тропски ботаники на бела' модерна панел за завеси од средниот век

DesignArt 'Тропски ботаники на бела' модерна панел за завеси од средниот век

DEN 575.20
Достапно е за нарачката

Од стоката

Акцентирајте ги и разубавувајте ги вашите прозорци во која било просторија од вашиот дом или канцеларија со овој тропски ботаника, јас завеса . Оваа елегантна модерна завеса од средниот век се печати со употреба -линен ткаенина е изработена од 270 GSM полиестер што го дозволува овој Green Curtain да се измие целосно и безбедно машинско миење . завесите се украсни, а не затемнети. Филтрацијата на светлината е 50% : просторијата ќе биде темнина кога ќе се затвори и ќе обезбеди приватност. сепак нема целосно да ја блокира светлината . Карактеристики : . - Стил : модерно од средниот век. - Предмет : Апстракт. - Боја : Зелена. - Модел : Апстракт. - Италијанско мастило со голема густина. - Тип на заглавие за третман на прозорецот : џеб на прачка. - Филтрација на светлина : 2,5/5. Не затемнување. - Полу-ласка ленена постелнина. - Машински перење. - Рачно изработено на побарувачка. - Достапни се перници за појавување, постелнина, wallидна уметност и килими . - Неколку големини достапни италијанско мастило со голема густина. Тип на заглавие за третман на прозорецот : џеб на прачка. Достапни се перници за појавување, постелнина, wallидна уметност и килими . Машината што се мие.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.