0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Енгварт Машки пет чизми за токи

Енгварт Машки пет чизми за токи

DEN 671.84
Достапно е за нарачката

Од стоката

Enguard 5 чизми за токи се високи 14 ”, тешка, ПВЦ, гума отпорна на озон. Со нелизгазен ѓон направен за да патувате сурови површини, памучна обвивка за внатрешна удобност и груби токи отпорни на 'рѓа, овие чизми се совршени за индустриските апликации. Нашите чизми ќе се вклопат над чевлите удобно со поголема внатрешна кутија за пети, погодно прилагодливи токи и лесен слајд. 100% водоотпорни и направени да издржат елементи на индустриска сила, како што се растворувачи, алкали, маснотии, масла, катран, солена вода, итн. 14 ”висока . тешка должност . 5 прилагодливи токи . гума . над-чевли . 100% водоотпорен . нелизгазен пробиен . памучен обвивка . токи отпорни на 'рѓа . Поголема внатрешна кутија за пети. Лесно слајд за вклучување . отпорни на масла, маснотии, растворувачи, катран, солена вода, алкали, итн.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.