0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Женски Гаќи Транспарентни Чипка Гаќи

Женски Гаќи Транспарентни Чипка Гаќи

DEN 1.33
Достапно е за нарачката

Од стоката

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Половината : 65-70см/25.59-27.56" Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Половината : 68-75см/27.56-29.53" Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Половината : 73-80см/28.74-31.50" Големина : XL САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 еу : 40 ПОЛОВИНАТА : 76-85СМ/29.92-33.46" повод : дневен,секојдневен,партиски Материјал : ПАМУЧЕН СТИЛ : СЕКОЈДНЕВЕН,МОДЕН белешка : ве Молиме имајте предвид дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот ПОРАДИ рачно мерење, ВЕ МОЛИМЕ ДОЗВОЛЕТЕ ГРЕШКА ОД 1-3се молиме внимателно проверете ја табелата со големини пред да нарачате гаќички за жени гаќички Без препони За Жени ГАЌИЧКИ ЗА ЖЕНИ СПАКУВАЈТЕ СЕКСИ ГАЌИЧКИ ЗА ЖЕНИ ГАЌИ ЗА ЖЕНИ СПАКУВАЈТЕ СЕКСИ ПАМУЧНИ гаќички За Жени. спортски градници за жени градници за жени градници без прерамки за жени градници за жени без спортски градници со долна жица за жени голема поддршка големи градници за биста за жени градници за жени со целосна покриеност за жени пред затворање. секси долна облека за жени секси долна облека за жени долна облека без меѓуножје за жени. мажи г-стринг долна облека мажи гаќи долна облека.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.