0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Бејју - Компактна Фондација во прав - свилен песок

Бејју - Компактна Фондација во прав - свилен песок

DEN 2.00
Достапно е за нарачката

Од стоката

Компактна Фондација за прав - Фондацијата Компактен 2in1 во прав. За рамномерен и нежно месен тен! Матични својства на прав и покривање на фондацијата. Погодно е за нормална до мрсна кожа. Со мика, цинк, магнезиум и калциум и негување на витамин Е, екстракт од рузмарин, екстракт од ехинацеа и тигарска трева. Премиум компактна кутија со интегрирано огледало и затворена пудра во прав. Корисно за брзо освежување. Апликација - Примени ретко. Започнете со преземање на малку од производот со затворениот пудра во прав и зголемете го нивото на покриеност по желба. Дополнителен совет - Користете четка во прав за полесна, поприродна покриеност! Компактна основа 2in1 во прав за рамномерен и нежно месен тен! ; Погодно е за нормална до мрсна кожа.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.