0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Исечете ги женските широки фармерки со низок пораст на нозете, големини 0-18

Исечете ги женските широки фармерки со низок пораст на нозете, големини 0-18

DEN 335.04
Достапно е за нарачката

Од стоката

Половината со низок пораст нуди трендовски и опуштено вклопување, седејќи удобно на колковите за обичен изглед, ладно девојче, кој е без напор ласкави со вашите омилени врвови и маички. Грижа : Машината за перење. Материјал : 93% памук/4% полиестер/3% вискоза. Подигнете 31 "Инемам. Затворање : копчето пред копче со поштенски мува. Затворање : копчето пред копче со поштенски мува. Земја на потекло : Увезен. Подигнете 31 "Инемам. Ockебови : Стајлинг со 5 џеб.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.