0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Wrangler Workwear Chart Christ Recove Pocket Tee, пакувања

Wrangler Workwear Chart Christ Recove Pocket Tee, пакувања

DEN 111.68
Достапно е за нарачката

Од стоката

Удобните, издржливи и сигурни кошули за работна облека не се најважни работи, ниту еден човек што не може да истече; Овој машка џебна пакет со кратки ракави со 2 пакети од Wrangler нуди квалитетна работна облека во атрактивен пакет. Овој пакет со вредности вклучува две екипи со кратки ракави, направени од мека, издржлива ткаенина за супериорна удобност со вградена влага за да се осигурате дека ќе останете свежи, без оглед колку е тешка работата. Опуштеното вклопување ви дава доволно простор да се движите со доверба, а пригодните леви џебови на градите ги одржуваат најважните работи на дофат. Цврсти бои : 100% памук. Бои на Хедер : 90% памук / 10% полиестер. Yellowолти / портокалови бои : 65% полиестер / 35% памук. Опуштено вклопување. Екипаж со кратки ракави со јака од ребра. Лев џеб на градите. Wicking Wicking. Право на дното на полите. Лесна грижа и машина за перење. Достапно во продолжени и високи големини m - 5x L висок - LT -3 XT. Пакетот вклучува две тимови со кратки ракави. Кликнете овде за да го купите новиот сет за пиннема за пиками за машки Wrangler. Кликнете овде за да го купите новиот сет за пижами за машки фланели-фланели.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.