0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Chaps Thermal Waffle Thermal Waffle Thermal Waffle XS до 4xB

Chaps Thermal Waffle Thermal Waffle Thermal Waffle XS до 4xB

DEN 3.33
Достапно е за нарачката

Од стоката

Пријатно до оваа атлетска инспирирана термичка Хенли направена од вафли плетен памук и поли мешавина. Вафл плетен термички стајлинг. Потпис везени поглавја од левото градите. Контрастна прислушување на вратот на вратот. Машина за перење.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.