0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Активниот француски француски худи на Расел и Големите мажи, големини до 5xl

Активниот француски француски худи на Расел и Големите мажи, големини до 5xl

DEN 1.00
Достапно е за нарачката

Од стоката

Одлична качулка за вонредни денови, патување или како положување парче за вежбање. Активната француска Худи на Расел има стилизиран џеб од кенгур за да помогне во одржувањето на најважните работи додека сте во движење со аспиратор и дизајн на влечење за дополнително покритие. Лесна влага за влага и Intellifresh ™ помага да се обезбеди удобност со тоа што ќе ве олади и суви. Материјал : 57% полиестер/38% памук/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Затворање : стил на пуловер. Ракави : долги, раглански ракави. Ockебови : 1 стилизиран џеб од кенгур има најважни работи. Карактеристики : прикачен аспиратор со цртеж; WILKING и INTELLIFRESH ™ за да помогнете да се олади и суво; само-ткаенини манжетни и полите; Артикулирано засолниште на ракавите. Активна худи на мажите од Расел.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.