0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Време и време женски шорцеви од букли

Време и време женски шорцеви од букли

DEN 0.67
Достапно е за нарачката

Од стоката

Ајде да станеме пријатни. Вашиот дом или далеку, започнува сега со време и шорцеви на буквите на Тру. Изработена во мешавина од памук со мека, текстурална завршница на букли, овие женски шорцеви се совршени за дневен ден или авантури за викенд со својот лесен стил на влечење. Само додадете врвот на врвот или пулвер и сте поставени. Исклучиво на. Материјал : 64% памук/36% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина 4. одговара : опуштено. Подигање : Среден пораст. Затворање : Повлечете стил со еластична половината за дополнителна удобност. Ockебови : 2 странични џебови имаат најважни работи. Карактеристики : Мек дизајн на букли. Shortsенски букли шорцеви од време и TRU.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.