0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Женски хемптонс флопи слама капа

Женски хемптонс флопи слама капа

DEN 2.33
Достапно е за нарачката

Од стоката

Капите на Aerusi се совршени за сите ваши официјални и случајни настани! Уживајте да го носите ова лесно и стилско модно парче со скоро било што. Тоа е додаток за облека што може да изгледа одлично со фустан или едноставно маица и фармерки. Исто така, прави фантастичен подарок! Нашите капи може да одговараат на секој од средните тинејџери до возрасни. Нема ограничување на вашиот стил кога носите Aerusi! Капчињата Аеруси ќе ви помогнат да се оладите под летото сонце или топло во текот на зимските денови! Живописна боја лента лак врзана од слама капа. Супер лесна и дишење за удобно носење. Уникатни живописни бои, вратоврска со лак со еластична лента за брада. Големина : универзално дизајниран да одговара на повеќето големини на главата за возрасни.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.