0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
DesignArt 'Златен леопард крзно форми' модерен панел за завеси од средниот век

DesignArt 'Златен леопард крзно форми' модерен панел за завеси од средниот век

DEN 2.67
Достапно е за нарачката

Од стоката

Акцентирајте ги и разубавувајте ги вашите прозорци во која било просторија од вашиот дом или канцеларија со оваа златна завеса со крзно од леопард . Оваа елегантна модерна завеса од средниот век се печати со употреба на високо квалитетно мастило отпорно на еколошко бледило, и е рачно изработено по барање само за вас . faux -линен ткаенина е изработена од 270 GSM полиестер што го дозволува овој златен кора на целосно и безбедно миење машини . Овие се украсни и затемнети завеси. Тие ќе ја затемнат просторијата кога ќе бидат затворени и целосно ќе ја блокираат светлината . Карактеристики : . - Стил : модерно од средниот век. - Предмет : Апстракт. - Боја : злато. - Модел : Апстракт. - Италијанско мастило со голема густина. - Тип на заглавие за третман на прозорецот : џеб на прачка. - Филтрација на светлина : 2,5/5. Затемнување. - Полу-ласка ленена постелнина. - Машински перење. - Рачно изработено на побарувачка. - Достапни се перници за појавување, постелнина, wallидна уметност и килими . - Неколку големини достапни италијанско мастило со голема густина. Тип на заглавие за третман на прозорецот : џеб на прачка. Достапни се перници за појавување, постелнина, wallидна уметност и килими . Машината што се мие.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.