0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Основен ранец од предниот џеб од 16 ''

Основен ранец од предниот џеб од 16 ''

DEN 687.84
Достапно е за нарачката

Од стоката

Земете дневни најважни работи како учебници или дополнителна облека на училиште и на друго место со основниот ранец од предниот џеб од 16 ''. Поддржани прилагодливи ленти за рамо нудат удобно носење. Издржлив полиестерски материјал е до секојдневна употреба. Постои голем главен оддел, како и помал џеб од преден патент, каде што предмети како прибор за пишување или калкулатори можат да се чуваат за брз и лесен пристап. Овој ранец за прилагодливи ленти е исто така достапен во избор на стилски бои. Основен ранец од предниот џеб од 16 '' : мери 16 "x 11,5" x 5 ". Поддржани прилагодливи ленти. Направени од траен полиестер. Брз пристап предниот џеб на патент. Голем главен оддел за складирање. Јамка за заклучување. Достапна основна ранец бои : црна, сина сива боја , морнарица и виолетова.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.