0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Kindубезно твое женски памучни гаќички за хипстер, 3-пакет

Kindубезно твое женски памучни гаќички за хипстер, 3-пакет

DEN 175.52
Достапно е за нарачката

Од стоката

Ве охрабруваме да бидете kindубезни кон себе и kindубезни кон вашето тело. Бидејќи правилните одлуки започнуваат близу до вашето срце, ние веруваме дека треба да ја задржите nessубезноста близу до вашата кожа. Почнувајќи со вашите домови. Одржливата долна облека со памук на памук, 3-пакет се одликува со памучна ткаенина што може да се чувствува како воздух како воздух-во забавни бои и обрасци за да го осветли денот. Со еластична лого за потписи што е кадифен и истегнат против вашето тело, нашиот среден пораст, хипстерите со целосна покриеност се совршен спој на целодневната удобност и nessубезност на планетата. Со избирање на нашите памучни производи, ја поддржувате инвестицијата на Kindубезно во мисијата на подобрата памук. Овој производ е изворен преку систем на масовна рамнотежа и затоа не може да содржи подобар памук. . Меко за тебе. Лесно на планетата. Ние сме lyубезно. Kindубезно ваша женска одржлива памучна хипстер долна облека, 3-пакет. Материјал : 95% памук 12% спандекс. Грижа : Машината за перење.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.