0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Климарното светло од Cuddl Duds Modern Fit Straight-Leg Flat Pant Pant, Count, Pack

Климарното светло од Cuddl Duds Modern Fit Straight-Leg Flat Pant Pant, Count, Pack

DEN 436.32
Достапно е за нарачката

Од стоката

Климарното светло од Cuddl Duds Scrubs Collects каде што функционира удобноста. Овој чистач на панталони е изработен од трајно истегнување на Twill за да се обезбеди целосен опсег на движење. Антибактериската завршница обезбедува својства за намалување на мирисот, проширувајќи го абењето помеѓу миењето. Pant се издвојува со уникатни детали кои се загарантирани да ве одржуваат удобни и организирани во текот на целиот ден. Побарајте координирање на стружења и стилови на основни слоеви од климарното светло со гулаби. Продаден исклучиво на. Материјал : 95% полиестер/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Modern Fit. Rise and Inseam : Висок пораст, 30-1/2 ”inseam. Затворање : 2 "Еластичен стил на влечење на задниот дел од половината. Затворање : 2" Еластична задна лента за влечење на половината. Карактеристики : Детали за странични парчиња во полите на нозете, ткаенина со анти-бактериска технологија што не се мие, 4-насочна ткаенина за истегнување.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.