0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Lenovo ThinkCentre Desktop Tower Computer, Intel Core I i5-3470, 4GB RAM меморија, 500 GB HD, ДВД писател, Windows Professional, 3302F2U

Lenovo ThinkCentre Desktop Tower Computer, Intel Core I i5-3470, 4GB RAM меморија, 500 GB HD, ДВД писател, Windows Professional,

DEN 3.33
Достапно е за нарачката

Од стоката

Помоќни карактеристики. Истата легендарна стабилност. Земете ја вашата деловна компјутерска перформанси на ново ниво, додека имате корист од трајните доблести на стабилноста и сигурноста на Леново. Енергетската ефикасна, кул трчање Think Centre M82 исто така му помага на канцелариското опкружување, овозможувајќи ви да извлечете максимум од вашиот тим. Lenovo Think Centre Desktop Tower Computer, Intel Core i5 i5-3470, 4 GB RAM меморија, 500 GB HD, ДВД писател, Windows 7 Professional, 3302 F2 U лесно се надградува, обезбедува лесен пристап во внатрешниот хардвер. Intel Core i5 3.20 GHz процесор ви обезбедува цврста изведба за да гледате видеа, да играте игри и на истиот јазол неговата прилагодливост ве прави попродуктивни. Windows 7 Professional OS паметно управува со вашиот хардвер и ефикасно работи со рутински апликации. 500 GB HDD ви обезбедува доволно простор за чување на сите ваши документи и мултимедијална содржина. Супер мулти-формат ДВД диск за сите ваши оптички медиуми и потреби за снимање на видео; Игра и гори ДВД -а и ЦД -а. 4 GB меморија за мазно мултитаскинг. Факторот на форма на кула бара минимална конфигурација и може лесно да се прилагоди и надградува за да се обезбеди максимална ефикасност. Gigabit Ethernet порта за ултра брзи брзини на мрежата.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.