0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Гербер 3 -та храна лил бити круша, јаболко, сладок компир и овесна каша житарка храна за бебиња, оз. Кади, брои

Гербер 3 -та храна лил бити круша, јаболко, сладок компир и овесна каша житарка храна за бебиња, оз. Кади, брои

DEN 143.36
Достапно е за нарачката

Од стоката

Помогнете му на вашиот малечки господар да џвака пред да преминете на трпеза храна со гербер лил битови круша јаболко сладок компир и храна за бебиња од овесна каша. Рецептот за храна за бебиња на секој лил е направен со совршено големина меки парчиња овошје или зеленчук за да им помогне на бебињата да научат да џвакаат и да имаат 8 g цели зрна по порција. Направено со добрина од 1/4 круша, 1/6 јаболко, 1/8 сладок компир и 2 лажици варен овес во секоја када. Еден (1) пакет со 2 точки од 5 мл кади. 8 G пакување на цело зрно направено без БПА. Одете за да се сретнете со Доти, вашиот личен експерт за бебиња на повик или да ни јавете се во секое време 24/7 на 1-800-284-9488.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.