0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Бела Вита Имо-Итали Слајд сандали

Бела Вита Имо-Итали Слајд сандали

DEN 480.00
Достапно е за нарачката

Од стоката

Безвременски дизајн, Imo-Italy ја враќа класичната сандала со двојни ленти во вашата летна гардероба. Омилена одење што секоја жена ќе ја обожава цела сезона. Ануирана влошка во лесна надворешна плоча, убаво направена во Италија.5 "рамна потпетица. Платена манџа. Слајд Сандал. Направено во Италија. Лизгајте се на затворање.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.