0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Уникатен разбој меурчиња метро современа геометриска област килим или тркач

Уникатен разбој меурчиња метро современа геометриска област килим или тркач

DEN 1.00
Достапно е за нарачката

Од стоката

Привлечни мотиви се наоѓаат во нашата волшебна колекција Метро. Постојат разнобојни рафали на апстрактна уметност и различни форми кои додаваат разиграна елеганција на секој килим. Квалитетот и издржливоста на секој килим е тешко да се победи. Она што ја прави оваа колекција толку интригантна е контрастната елементи и нијанси. Не се плашиш да се изгубиш во нашите чудесни украси! Светло сина/2 '0 x 13' 0. Полипропилен. Машински изработени. Ранер. Турција. Семејна соба; Домашна канцеларија; Кујна; Трпезарија; Детска соба; Спална соба. 0,33 инчи. Упатства за нега : Вакуум редовно и самото место чисто. Затворен. За да се отстранат сите набори, флип килим наопаку и се тркалаат во двете насоки, вршејќи притисок. Вашиот килим ќе лежи рамно во рок од неколку дена. Сликите и димензиите на килимот се што е можно попрецизни. Димензиите и боите може да варираат малку.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.