0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Се прашувам фустан за џемпери на девојки на нација, големини 4- & плус

Се прашувам фустан за џемпери на девојки на нација, големини 4- & плус

DEN 1.00
Достапно е за нарачката

Од стоката

Wonder Nation ја комбинира удобноста на нејзиниот омилен пуловер со едноставноста на фустанот на овој и направено мора! Изработена во супер-мека ткаенина, овој фустан од џемпери прави симпатична и пријатна додаток на нејзината гардероба. Исклучиво на. Стајлинг на пуловер. Вратот на екипажот. Долги ракави. Графички принт од предната страна. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. Облека за џемпери за девојчиња од Wonder Nation.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.