0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Комплет за апсорбер на задниот шок во Единство 2002 година-Буик Рендевос, 2-251600-001

Комплет за апсорбер на задниот шок во Единство 2002 година-Буик Рендевос, 2-251600-001

DEN 3406.40
Достапно е за нарачката

Од стоката

Комплетот за апсорбер на задниот шок на Unity Automotive 2002-2007 Buick Rendevous, 2-251600-001 е подготвен за инсталирање без потребни специјални алатки. Времето на инсталација е намалено од 4 часа на помалку од 1 час и понуди чувство за премија за возење. Овој комплет со две тркала вклучува две амортизери и одговара на следниве возила : Buick Rendevous 2002-2007, Pontiac Aztek 2001-2005 Rendezvous го исклучува системот за израмнување на задниот воздух и електронска суспензија; Ацтек го исклучува RWD. "2-251600-001 одговара на Buick Rendevous 2002-2007, Pontiac Aztek 2001-2005". „Оригинална опрема за замена на стилот на опрема“. „Палто за заштита на фосфор“. „Не се потребни посебни алатки“. „Rendezvous го исклучува системот за израмнување на задниот воздух и електронска суспензија; Ацтек го исклучува RWD“.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.