0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Челзи лента овална дрвена страна со две фиоки, еспресо

Челзи лента овална дрвена страна со две фиоки, еспресо

DEN 2855.84
Достапно е за нарачката

Од стоката

Додадете поп боја во која било просторија во вашиот дом со оваа табела со акцент. Оваа ставка има овален дизајн што го олеснува вклопувањето во повеќето простори, давајќи му модерен изглед. Има две вградени во фиоки за да можете да ги задржите вашите омилени богатства безбедни и блиски при рака. Челзи лента со овална странична табела, повеќе бои : има уникатен овален дизајн. Има 2 вградени фиоки. Конструкција на фиоки за француски доверзии. Димензии на фиоки : 2,5 "H x 12" W x 10 "L. Потребно е собрание. Севкупни димензии : 26" H x 24 "W x 20" D. Сетот вклучува 1 табела.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.