0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Terra & Sky Women's Plus Size Size Hacci плетен врв

Terra & Sky Women's Plus Size Size Hacci плетен врв

DEN 335.84
Достапно е за нарачката

Од стоката

Меки, стилски и подготвени да владеат со денот. Запознајте ја новата кралица на вашиот плакар .. Тера и Скај Хачи плетен врв. Опуштено и удобно, овој кадифен врв има трендовски високо-ниско полите и ласкави V-вратот. Loveе го сакате спарено со сè и сè, од хеланки до макси здолништа. Само на. Материјал : 95% полиестер/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’11 ”и носи големина 1x. ФИТ : Опуштено. Деколте : V-врат. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долго. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Мало високо-ниско полите со подигнување пред себе. Hacci плетете го врвот за плус големина жени од Terra & Sky.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.