0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Чудо нација момчиња плетете мускулна худи, големини 4- & хаски

Чудо нација момчиња плетете мускулна худи, големини 4- & хаски

DEN 0.67
Достапно е за нарачката

Од стоката

Клупецот на мускулите на чудата на Nation Nation е совршен слој од авантурите на отворено до активности во училницата. Кул да се носи соло во текот на летото, тој исто така ќе сака да го поставува со омилениот долг ракав или тексас јакна додека времето се лади. Завршено во супер-мека ткаенина од мешавина од памук, оваа плетена мускулна худи од Wonder Nation е сигурно да го одржува удобно во текот на секоја сезона. Исклучиво на. Материјал : 71% памук/29% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Деколте : прицврстен аспиратор. Затворање : стил на пуловер. Ракави : без ракави. Ockебови : Предниот џеб од кенгур. Карактеристики : врзан полите; Супер-мека ткаенина. Плетете мускулна худи за момчиња од чудо нација.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.