0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Студената индустрија Гламурозна Фрида стои леопард шема задебелен цвет 14, дизајн од Линда Ракос

Студената индустрија Гламурозна Фрида стои леопард шема задебелен цвет 14, дизајн од Линда Ракос

DEN 671.84
Достапно е за нарачката

Од стоката

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметности“. Можеби сте ги виделе нашите дрвени или платно производи, но нашите врамени производи сега се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка од жито од дрво од 1,5 инчи, абонија, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : врамени 11 x 1,5 x 14. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување посно или слој уметнички дела на полица или против wallид. Уметничките дела се однесуваат на : облека; Облека; Облекување; Лице; Човечки; Женски; Мода. Дизајн од Линда Ракос.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.