0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Чудо на нација девојки со долги ракави пулвер и панталони, сет со пижами со 2 парчиња, големина 4- & плус

Чудо на нација девојки со долги ракави пулвер и панталони, сет со пижами со 2 парчиња, големина 4- & плус

DEN 0.67
Достапно е за нарачката

Од стоката

Подигнете ја нејзината колекција за спиење со оваа 2-парчиња девојки пижами поставени од Wonder Nation. Овој комплет за спиење на облека вклучува вратот на екипажот со долги ракави, како и да се совпаѓаат со печатење или карирана фланелна пижама. Направено од мека ткаенина, овој сет на меки спиење создава пријатна и удобна облека што ќе се движи со неа без разлика дали таа лежи дома, гледа телевизија или чита книга пред спиење. Таа може да ги носи парчињата заедно како координиран сет или да се меша и да се совпаѓа со други оддел за спиење за да создаде најразлични забавни облека за спиење. Материјал : 70% полиестер/30% рециклиран полиестер; Отпорен на пламен. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : еден врв на пижама и еден пар панталони за пижами. Врвни карактеристики : стил на пуловер; екипаж; долги ракави; графички принт од предната страна; Плетете Jerseyерси, опуштено вклопување. Карактеристики на пантолоните : влечење на стилизирање со еластична лента за половината за дополнителна удобност; печатење на сите; Опуштено вклопување. Екипак пуловер и печатени панталони за пижами поставени за девојчиња од Wonder Nation.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.