0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Транзициска област килим ориентален крем, сина дневна соба лесна за чистење

Транзициска област килим ориентален крем, сина дневна соба лесна за чистење

DEN 2.00
Достапно е за нарачката

Од стоката

Постигнете украсување на Нирвана со овој блажен килим за преодна област. Одликувајќи се со централен медалјон што лебди во позадина на возвишена боја. Втемелени од заситени нијанси и хармонична граница. Плишани, полипропиленски влакна со лесна нега на поддршка од памук за меко, остварливо чувство. Вакуум на поставување на висок куп за да ги отстраните остатоците. Место чисто со вода кога е потребно. Транзициски килим од 5x8 (5'3 '' x 7'3 '') Ориентален крем, сина дневна соба лесна за чистење. Добро одговара за дневна соба, трпезарија, спална соба. Вакуум на поставување на ниски куп за да ги отстраните остатоците, водејќи сметка за да се избегнат расправиите на рабовите. Место чисто со вода, не бели. Ротирајте периодично за да го продолжите животот на вашата инвестиција. Машина направена во Турција. Направено со издржлив и избледен полипропилен. 100% поддршка од памук што добро се одржува и е лесно да се исчисти. Прекрасен преоден стил со примарна крема сенка и сини акценти. Отпорна на дамки, лесна грижа и совршена за какво било опкружување во затворен простор. Дете трајно и лесно се чисти со минимално пролевање. Вакуум на поставување на ниски куп за да ги отстраните остатоците, водејќи сметка за да се избегнат расправиите на рабовите. Место чисто со вода, не бели. Ротирајте периодично за да го продолжите животот на вашата инвестиција.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.