0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Детето на моите девојки на Картер, сет со долги ракави, сет на пижами, 4-8

Детето на моите девојки на Картер, сет со долги ракави, сет на пижами, 4-8

DEN 162.56
Достапно е за нарачката

Од стоката

Еве неколку свежи погледи што ќе ги сакате направени со квалитетот на кој му верувате од Картер! Задебелени отпечатоци и најдобрите ликови повторно го прават спиењето! Од моето дете на Картер, овој 2-парчен пижама сет за девојки е комплетен со пар пријатни панталони со микрофлече со полабава вклопување и покриена еластична лента за да ја задржи својата удобна цела ноќ. Плус, координативна мека памучна мачка за да го олесни спарувањето на PJS! Нека ја истражи нејзината фантазија со овој енергичен животински принт. Полиестер ПЈ на Картер се отпорни на пламен без хемиски третман .. Phew! Ова е направено со истиот доверлив квалитет како Картер и Стандард 100 од Оеко-Текс, така што е сертифицирано чисто за вашето малечко. Сет од 2 парчиња. Долги ракави. Покриена еластична лента за половината за удобно вклопување. Цела должина. Врвот : 100% памук. Крајни : 100% поли руно. Забава, печатење на сите. Завршена трим на врвовите. Отпорен на пламен за satefy. Големини 4-8. Стандард 100 од Оеко-Текс 20.hus.39362.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.