0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Светло за магла Компатибилен со 2012 година- Chevrolet Sonic десен патник Црно

Светло за магла Компатибилен со 2012 година- Chevrolet Sonic десен патник Црно

DEN 1406.72
Достапно е за нарачката

Од стоката

PRODUCT SPECIFICSQuantity Sold : Sold individually Color/Finish : Black Replaces OE Number : 96694774 Replaces Partslink Number : GM1039134 Interchange Part Number : 96694774, GM1039134 Warranty : 1-year unlimited-mileage warranty FOG LIGHT COVER Manufactured from top quality components, this is your best option and inexpensive replacement for Вашите потреби за обнова, поправка и одржување - производ за замена на ОЕ за вашиот оштетен или стариот фабрички дел.compabtiation со следниве возила : Позиција : Right Chevrolet2012-2016 Sonic (подмодел : LS, LT, LTZ) го заменува бројот на ОЕ : 96694774. Заменува Parts Link Број : GM1039134. Броеви на размени : 96694774, GM1039134.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.