0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Примарен челик од не'рѓосувачки челик полиран ланец на јаже

Примарен челик од не'рѓосувачки челик полиран ланец на јаже

DEN 2048.00
Достапно е за нарачката

Од стоката

Нагласете го деколтето со носење на овој ѓердан со ланец на јаже изработени од не'рѓосувачки челик. Овој едноставен, но елегантен ѓердан, има висока полирана завршница за сјајно сјај и куќи со фенси затворање на јастог за слободно движење на загриженост. Овој ѓердан со долг 24-инчен долг и 1,5 мм е совршен и за случајно или за формално носење. Метал Тежина : 4,64 Грамсверија Тип : Мода на мода : Rope Jewelry Finish : Висок полски човек : Women'Sclasp : Фенси јастог од јастог : не'рѓосувачки челик Боја : White Timensions : 24 -инч x 1,5ммјурска ставка пристигнува во комплементарна зелена кутија за подароци со бел лак, совршен за чување или подароци.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.