0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Дизни Малата сирена девојки Атлетични сандали, големини со 7-12

Дизни Малата сирена девојки Атлетични сандали, големини со 7-12

DEN 175.68
Достапно е за нарачката

Од стоката

Совршено за еден ден на игра на плажа, базенот, езерото или многу каде било, овие симпатични сандали за играње на Ариел од Малата сирена на Дизни брзо ќе станат нејзините омилени топло временски чевли! Многу слатки уметнички дела на Ариел и нејзината најдобра пријателка Флундер го украсува синиот сјај на горниот дел, додека големите уметнички дела на Ариел се прикажани и на ногата. Розовите прилагодливи ленти обезбедуваат безбедно вклопување, додека белата розова надворешна плоча TPR го комплетира изгледот. Материјал : Полиуретан (ПУ) горен; Термопластична гума (TPR) надворешна плоча. Грижа : Избришете чиста. Земја на потекло : Увезен. Затворање : Прилагодливо, останете ставени ленти. Карактеристики : Уметнички дела и на горниот и на нозете; Мека нога за дополнителна удобност; Бела и розова TPR -надворешна плоча за издржливост; Табулаторот за потпетици. © Дизни, сите права се задржани. Дизни Малата сирена атлетски сандали за девојчиња за мали деца.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.