0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Флуидна сина современа композиција Апстрактна графичка уметност џет црна врамена уметничка печатена wallидна уметност

Флуидна сина современа композиција Апстрактна графичка уметност џет црна врамена уметничка печатена wallидна уметност

DEN 719.84
Достапно е за нарачката

Од стоката

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна уметност. Нашето премиум рачно истегната платно е поставено безбедно во цврста рамка за лесна категорија. Јазот во стилот на музејот помеѓу завитканото платно и рамката за кутии дава илузија на лебдечки уметнички дела. Димензии : 21 x 1,7 x 17 рамка, 20 x 1,5 x 16 платно уметност. Големините на лебдечката рамка вклучуваат Стандард : 21 x 1,7 x 17 преголеми : 31 x 1,7 x 25. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашата покачена 1,7 "дебела лебдечка рамка е совршен додаток на нашата wallидна уметност во стилот на платно. Ние користиме само мастила со највисок квалитет во куќата со водечки решенија за печатење во индустријата. Платното е платно hand stretched over a durable wood foundation and then mounted securly into a Modern Box Frame. Artwork Relates To : Modern, Abstract, Contemporary. Design by Michael Tienhaara. First perfectly in any Living Room, Den, Hallway, Office, Entryway, Study, Трпезарија или соба за кревет.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.