0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Подобри домови и градини црна внатре. Перница на отворено со Enviroguard, сет од 2

Подобри домови и градини црна внатре. Перница на отворено со Enviroguard, сет од 2

DEN 421.92
Достапно е за нарачката

Од стоката

Подобрите домови и градини со перница на отворено (сет од 2) со Enviroguard ви овозможува да поставите какво било парче мебел со прилагодено дизајнерско допир. Со нивниот чист, дизајн на ножеви и мерење на 16 in. Широк x 16 in. Висок x 5 во . Длабоко, тие се добро прилагоден акцент за секаков вид сет на мебел или стол. Достапно во најразлични бои и обрасци, можете да ги совпаднете назад на вашите перничиња или да ги користите како ваш "поп на боја " за да го ставите завршниот допир на вашиот отворен простор. Енвирогуард третирана, трајна полиестерска ткаенина помага да се обезбеди дополнителна заштита за вашите перници на отворено против природни непријатели како суровите зраци на Сонцето, нечистотијата и водата и обезбедуваат живописни бои во текот на сезоната. Исто така, ги отфрла вообичаените дамки како кечап, сода и вино. Enviroguard го олеснува чистењето, користејќи само сапун и вода. Ние користиме 100% полиестерско полнење во нашите перници на отворено за да помогнеме во задржување на формата и одржување на долготрајна? Удобност? И поддршка? За време на употреба на отворено .?? Препорачувајте да ги донесете во затворено кога врне дожд или кога не се во употреба за да се зачува нивниот животен век и да ги одржувате убаво. Сет од два. Димензии секоја перница : 16 "W x 16" L x 5 "H. Enviroguard-третирана, издржлива, 100 проценти од полиестерска ткаенина на отворено што штити од вообичаени дамки на отворено. УВ-третирано за да се спротивстави на бледнее. Заштитен третман помага да се одврати водата. Исполнета со 100 Процент на полиестерско влакно за долготрајна удобност. Лесно се чисти со сапун и вода. Координирање на достапни предмети.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.