0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Персонализираните зелени ловорики Зачувајте ја објавата за датумот

Персонализираните зелени ловорики Зачувајте ја објавата за датумот

DEN 1.67
Достапно е за нарачката

Од стоката

Ставете го вашиот важен датум на календарот на вашите пријатели и семејството со овие персонализирани венчавки Зачувајте ги најавите за датумот. Овие прекрасни најави се одличен начин да го извадите вашиот датум за свадба на сите. Додадете личен допир со нашата алатка за персонализација Лесна за употреба за да ја направите оваа објава. Зачувај го датумот. Вклучува коверти за појавување. Продадени индивидуално (минимум 8). Печатено на високо квалитетен картон.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.