0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Stuple Industries Grace Jones Познати луѓе ликови мода дизајн платно wallидна уметност од Фред Бирхал

Stuple Industries Grace Jones Познати луѓе ликови мода дизајн платно wallидна уметност од Фред Бирхал

DEN 2.33
Достапно е за нарачката

Од стоката

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со високо квалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Да не спомнувам, во оваа големина, сигурно е дека ќе биде фокусна точка на која било просторија! Димензии : 30 x 1,5 x 40 инчи. Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со висококвалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи . Подготвени за виси - Не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн на уметникот Фред Бирчал.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.