0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Чуда на нација момчиња пижами, сет од 3 парчиња, големини 4- & хаски

Чуда на нација момчиња пижами, сет од 3 парчиња, големини 4- & хаски

DEN 239.68
Достапно е за нарачката

Од стоката

Затегнете го со кул пижами од Wonder Nation што се протега на време на игра до спиење со забавно печатење. Совршено за спиење или само да поминувате време дома. Се продава исклучиво на и. Сетот за пижами со 2 парчиња вклучува : врвни, панталони и шорцеви. Топ : екипаж; кратки ракави; Графички принт од предната страна. Шорцеви : еластична половината за оптимална удобност; печатење на сите. Панталони : еластична половината за оптимална удобност; детали за странична лента. Докажано дете тешко : прецизно направено да биде отпорен на пламен; Нудејќи одлична забава со сјај-во-темни графички. 100% полиестер. Машина за перење. Увезени. 3-парчиња сјај-во-темни пижами поставени за момчиња од Wonder Nation.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.