0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Calistoga genенски вегански велур велур фуу крзно мокасин

Calistoga genенски вегански велур велур фуу крзно мокасин

DEN 1.33
Достапно е за нарачката

Од стоката

Овие женски мокасини во Калистога обезбедуваат удобна опција за употреба и во затворен простор и надвор. Тие имаат внатрешно крзно од крзно за да ги опкружат нозете во топлина додека шетате низ куќата за време на студените зимски месеци, а исто така имаат цврсти стапала за надворешна употреба. Со удобен дизајн, овие мокасини со крзно крзно се лизгаат лесно и обезбедуваат целодневна удобност. Тие се 100 проценти вегански направени. Изберете еден или повеќе парови за да ја надополнат вашата гардероба или да дадете како подарок за празници и родендени. Црвен кадифе на калистога, црвен кадифе мокасин : лизгање на мокасин со облога од крзно. 100% веган. Перничена факс крзно влошка за секојдневна удобност. Гума ѓон. Достапно во црно, злато, сиво, тен и тен леопард. Доаѓа во големини 5, 6, 7, 8, 9, 10 и 11.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.